به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سازمان بسیج مستضعفین در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرده است که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَیَ الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأَرضِ وَ نَجعَلَهُم أَئِمَّهً وَ نَجعَلَهُم الوَارِثینَ” (قصص/5)

حمد و سپاس بی‌پایان که  شجره سبز و سروقامت انقلاب اسلامی، در بستر ایستادگی و مقاومت ملت سرافراز ایران اسلامی و معطر از تحقق وعده‌های الهی در سی و هشتمین سالگرد پیروزی خود، راه استقلال و سربلندی خود را در جهت شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی طی می‌کند.

بی شک امت هوشیار و بیدار اسلامی نیک  می دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور نه در اعتماد به نظام فرسوده لیبرال دموکراسی غرب، و نه در تعامل با نظام استکباری، بلکه در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

اینک که تأثیرات شگرف انقلاب اسلامی در محیط بین الملل بیش از هر مقطع تاریخی در اعتراف جهانیان در تبدیل شدن ملت ایران به قطب تاثیرگذار جهانی مشهود است، پس از سالها، نقاب از چهره استکبار جهانی برداشته و خوی استکباری آن را بیش از پیش نمایان کرده است،. سیاستهای کینه‌ورزانه‌ای که نزدیک به چهاردهه، اثبات کننده این نکته است که ذات نظام سلطه استکباری است و با رفتن دولتها، تغییری در آن صورت نخواهد پذیرفت، همچنانکه عملکرد روزهای اخیر دولت جدید آمریکا در ادامه سیاستهای خصمانه و نژادپرستانه علیه انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی آن را تایید می کند.

اکنون که در آستانه برگزاری جشن آغاز 39 سالگی انقلاب قرار داریم، آمال و آرزوی ملت ایران همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و آینده را بسیار روشن و امید بخش می داند.

استکبار بداند که تردیدی نیست که ملت بصیر و آگاه ایران، یوم الله 22 بهمن را فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا، و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) و نمایش توانمندی‌های سرشار خود دانسته و این پیام قاطع و معنا دار را به کینه‌ورزان خارجی و اندک پیاده نظام داخلی می دهند که با لبیک به رهبری معظم و حضور حداکثری در صحنه بیداری ملت، و تکیه بر توان داخلی خود، همواره روح تازه‌ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی خواهند دمید.

سازمان بسیج مستضعفین به عنوان نهادی برخاسته از متن مردم، تداوم آرمانهای انقلاب، امام و رهبری را در فرهنگ ایثار، خدمت و حفظ روحیه انقلابی‌ دانسته و حرکت جهادی در چارچوب آرمانهای انقلاب را سند افتخار و مایه عظمت و سربلندی دولت و ملت ایران می داند. و معتقد است در شرایطی که توطئه‌های زنجیره‌ای و مستمر نظام سلطه و استکبار از تهدید و تحریم و نفوذ، تا جنگ نرم و سناریوهای مایوس‌سازی ملت فهیم ایران، نسبت به آینده و دستاوردهای انقلاب، بی وفقه ادامه دارد، راه حل برون رفت از مشکلات در تکیه به ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی است.

وعده ما جمعه 22 بهمن ماه راهپیمایی عظیم و باشکوه امت امام در اقصی نقاط ایران اسلامی.