آقای حبیب الله عابدی فرزند قربانعلی متولّد سال 1363 ساکن شهر جونقان و از اعضای فعال پایگاه مقاومت بسیج شهدا شهر جونقان می باشند. جونـِقان شهری در استان چهارمحال و بختیاری و در فاصله ۴۲ کیلومتری شهرکرد مرکز این استان قرار دارد. جونقان در دامنه رشته کوه زاگرس و مابین کوه‌های جهان‌بین و سالدران قرار دارد. دشت گستردهٔ جونقان منطقه‌ای غنی برای کشاورزی است. ۷۰ درصد زمینهای مرغوب بخش میزدج در شهر جونقان واقع شده‌اند. از این‌رو بیشتر مردم این شهر به دامپروری و کشاورزی مشغول‌اند. گندم و انگور از محصولات عمده کشاورزی این شهر است.

اوایل سال گذشته آقای عابدی صاحب چهار فرزند دختر شدند  و از همان زمان به پدر چهارقلوها معروف گردید.پدر چهارقلوها از همان ابتدا تمامی تلاش خود را برای تأمین وسایل و امکانات رفاهی و هزینه های نگهداری بکار بست و الحمدالله و به لطف خداوند بزرگ و بلند مرتبه و کمک نزدیکان،توانستند سربلند بیرون بیایند.

IMG_20160103_150301

الان یکسال و اندی است که از تولّد چهارقلوها می گذرد،یکی از چهارقلوها چند ماه پیش فوت می کند ولی حال سه قلوی دیگر خوب می باشد و به لطف خداوند در حال رشد و بزرگ شدن می باشند.لازم به ذکر می باشد که آقای عابدی دارای یک فرزند پسر پنج ساله هم می باشند.

P_20170418_200150

پدر این بچه ها اعلام کردند که با تولّد چهارقلوها و پخش خبر تولّد چهارقلوها از صدا و سیمای استان، جمعی از مسئولین استان جهت کمک قول مساعد دادند و حتی اعلام کردند که یک باب منزل مسکونی برای آنها می سازند.با گذشت این زمان و پیگیریهایی که آقای عابدی انجام دادند و طبق گفته خودشان بعد از اینهمه دوندگی و از این اداره به آن اداره رفتن،متأسفانه تا کنون در این خصوص کمکی صورت نگرفته است.آقای عابدی به دلیل بیکاری و نداشتن اشتغال و علی الخصوص نداشتن منزل مسکونی مجبور شدند در یکی از اتاقهای منزل پدری ساکن شوند.ولی به دلیل نداشتن فضای کافی برای زندگی و بازی بچه ها با مشکلات زیادی روبرو شده اند.ولی با اینهمه مشکلات،پدر بچه ها از شیرینی زندگی در کنار این بچه ها و لحظه ورود به خانه و استقبالی که بچه ها با خنده و هیاهو از وی به عمل می آورند صحبتها و خاطرات زیبای زیادی دارند.

در پایان آقای عابدی به خاطر همه کمکها و زحماتی که در این خصوص کشیده شد از همسرش،پدر و مادرش و همه کسانی که در خصوص چهارقلوها کمک کردند،تقدیر و تشکر کردند. و از مسئولین استان خواستند که به قولهایی که در خصوص کمک جهت تأمین هزینه های نگهداری و همچنین ساخت یک باب منزل مسکونی جهت زندگی بچه ها دادند،عمل کنند،تا دیگر در خصوص تربیت و رشد این بچه ها فکر و دغدغه ای نداشته باشند.

با پیگیریهای صورت گرفته از طرف حوزه مقاومت بسیج امام حسن(ع)بخش جونقان و قسمت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان،سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)استان چهارمحال و بختیاری و آستان مقدّس بارگاه امام رضا علیه السلام قرار بر این شد که در خصوص کمک به خانواده آقای عابدی مساعدتهایی صورت پذیرد.