۲۳:۳۰:۳۵ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه آموزشی صالحین در حوزه امام کاظم(ع) سورشجان
فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج امام کاظم(علیه السلام)سورشجان اعلام کرد به مناسبت هفتۀ مبارک بسیج نشست وکارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرادی مسئول محترم معاونت تعلیم و تربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام)درمحل حوزه برگزارشد. حجت الاسلام والمسلمین مرادی مسئول محترم معاونت تعلیم و تربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام)گفت: حلقه‌های صالحین بسیج یکی […]

photo5810190019992857812 photo5810190019992857815 photo5810190019992857816

فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج امام کاظم(علیه السلام)سورشجان اعلام کرد به مناسبت هفتۀ مبارک بسیج نشست وکارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرادی مسئول محترم معاونت تعلیم و تربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام)درمحل حوزه برگزارشد.
حجت الاسلام والمسلمین مرادی مسئول محترم معاونت تعلیم و تربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام)گفت: حلقه‌های صالحین بسیج یکی از فرصت های مناسب برای آگاهی بخشی به مردم و روشنگری دینی است که باید قدر این نعمت و کار برای فرهنگ دینی مردم را بدانیم.
مرادی در نشست و کارگاه آموزشی حلقه های صالحین بسجیان حوزۀ مقاومت بسیج امام کاظم(علیه السلام)سورشجان با اشاره به رسالت حلقه های صالحین افزود:
حلقه های صالحین می‌توانند در اصلاح سبک زندگی مردم تأثیرگذار باشد و این موضوع راه رسیدن به جامعه ایده آل اسلامی را هموار خواهد کرد امّا باید توجه داشت که این اصلاح یک شبه اتفاق نمی‌افتد و باید مداومت کرد.
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت های مادی و معنوی موجود در حلقه‌ها، تا شرایط ایده آل فاصله داریم و برای دستیابی به آرمان‌های بسیج می‌بایست با انجام کارهای کارشناسی در این بلوای تهاجم فرهنگی دشمن، در جهت افزایش شاخص‌های دین داری مردم تلاش کنیم و همچنین اظهارداشتندضرروت شبکه سازی و کادر سازی در حلقه های شجره طیبه صالحین ، توسط سرمربیان و مربیان صورت گیرد.
گفتنی است این نشست با حضور سرمربی، مربیان حلقه های شجره طیبه صالحین و فرماندهان و مسئولین تعلیم وتربیت پایگاه های مقاومت بسیج، حوزۀ مقاومت بسیج امام کاظم(علیه السلام)سورشجان به مناسبت هفتۀ مبارک بسیج درتاریخ 30آبان1396 در محل نمازخانه حوزه برگزار شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرين اخبار