🌷بیانیه معاونت تعلیم وتربیت سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت۹دیماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت🌷
🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸
ولقدکتبنا فی الزبور من بعد الذکر ان الارض یرثهاعبادی الصالحون
وچه کوته فکرند کسانی که تصور می کنند می توانند در برابر وعده الهی بایستند و آنرا تغییر دهند.
امروز در سالروز حماسه عظیم ۹دی.به روح بلند وملکوتی امام عزیزمان و همه شهدای انقلاب,دفاع مقدس,منا,مدافع حرم درود می فرستیم و برای سلامتی و طول عمر بابرکت ولی امر مسلمین و رهبر فرزانه انقلاب دعا می کنیم.
استکبارجهانی بویژه آمریکای جنایتکار و ایادی مزدور او در منطقه و هم چنین جیره خواران بی هویت و خودفروخته آن در داخل بدانند که ملت بصیر,شجاع و همیشه در صحنه ما اجازه نخواهند داد تا نظام برخواسته از باور و اندیشه و خون پاک شهدا با توطیه ها و فتنه های گوناگون لطمه ای ببیند و از مسیر قرب الی اللهی خود فاصله بگیرد.
ما مجموعه شبکه تربیتی صالحین با استعانت از خداوند متعال و عنایات ولی عصر(ارواحناله الفدا) استوار وبصیر و پرتلاش تحت رهبری های پیامبرگونه امام عزیزمان در مسیر رشدوتعالی و کادرسازی مدیران انقلابی و تشکیل دولت اسلامی جهت تحقق تمدن مهدوی گام بر می داریم وصراحتا اعلام می کنیم:
🌷اولین درس مهم ۹دی این بود که اشخاص ملاک ومیزان تشخیص راه و مسیر نبوده و تنها شاخص حق ,قرآن ,اهل بیت و ولایت فقیه می باشد. ومانیز در همه اعصار باید تلاش کنیم تا این میزان را درسطح جامعه نهادینه نماییم.
🌷آموختیم که میزان حال فعلی افراد است و هرکس داعیه دار انقلابی گریست باید در گفتار ورفتارو اعمالش بروز دهد و عوام فریبی جایگاهی در میان ملت بصیرما ندارد.چه اشخاص زجرکشیده ساواک . ایثارگر عرصه دفاع مقدس,و مدیحه گوی اهل بیت و مدعی اسلامیت باشند.آنچه ملاک سنجش آنهاست میزان قرب و یادوری از امامین انقلاب و آرمانهای نظام مقدس,جمهوری اسلامی است.
🌷امروزپیام همه جامعه ارزشی و پایبند نظام به استکبار و ایادی آن در منطقه و داخل کشور این است که ملت و ولایت گره خورده بهم و یار و مددکار و دلسوز و همراه همند و تا پای جان در مسیر تعالی و رشد و رسیدن به جامعه مهدوی دست در دست هم تلاش می کنتد و همه فتنه ها راوبه اذن الهی نقش برآب خواهند نمود .همانگونه که تاکنون همه نقشه ها خصوصا نقشه اخیر داعش را با جهادو ایثار مجاهدان خدا نقش برآب نمودند.
🌷در آخر آنچه امروز جامعه ما نیاز دارد.اتحاد,همدلی,تلاش برای عبور از مسکلات اقتصادی و ایجاد عدالت اجتماعیست که دراین راستا توجه به منویات مقام معظم رهبری,وحدت بین قوا,دوری از منیت و خودبزرگ بینی مسؤلین و عملیاتی نمودن اقتصادمقاومتی و جهادی و انقلابی عمل کردن مدیران راهگشای همه مشکلات وموانع خواهد بود.
ومن الله التوفیق
۹دی ماه۱۳۹۶
((معاونت تعلیم وتربیت سپاه قمر بنی هاشم(ع)استان چ و ب))