بیانیه معاونت تعلیم و تربیت بسیجیان سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال وبختیاری پیرامون یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
((باید مجلسی انقلابی،مومن،شجاع،دارای روحیه ای جهادی،کارآمدوبه معنی واقعی عدالت‌خواه داشته باشیم.))
با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران وشهدای عظیم الشان بویژه سردارسپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی،و تبریک آغازچهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س).
تقارن این ایام با یوم الله دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که در روز دوم اسفندماه محقق خواهد شد را به فال نیک می گیریم و از دست یدالهی امام عصر«ارواحنا فداه» مدد می جوییم تا باحضوری حداکثری و دشمن شکن ، حماسه ای دیگر بعد از اتفاقات تلخ و شیرین سال ۹۸ بوجود آوریم.
مجموعه نظام تربیتی صالحین بسیج در استان ضمن روشنگری و تبیین حضور حداکثری و دشمن شکن و دور از خط کشی ها و جناح بازی های سیاسی و مطابق خط سیر امام و براساس منویات مقام معظم رهبری نسبت به معرفی شاخص ها و ویژگی های نماینده مجلس از همه ظرفیت خود استفاده نمایند.
امید است این شبکه تربیتی عظیم با استعانت از خون شهید سلیمانی در راستای ایجاد فضایی انقلابی،جهادی و حماسه ساز گام بردارد و نقش بصیرتی خود را بخوبی ایفا نماید.
به امید فراهم نمودن شرایط تحقق تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی(ارواحنافداه)
وعده همه ما میعادگاه صندوق های اخذ رأی درسراسراستان